Skup katalizatorów Lublin – Lubelskie

Kim jesteśmy?

Dobry partner biznesowy powinien być nie tylko wiarygodny i sprawdzony, lecz także niezawodny. Doskonale to rozumiemy, dlatego już jako niewielki lokalny skup katalizatorów kładliśmy duży nacisk na rzetelną współpracę z klientami. Dzięki takiemu podejściu i zbieranemu przez lata doświadczeniu dzisiaj jesteśmy liderem w tej części Europy, oferując nasze usługi w całej Polsce, także na terenie takich miast, jak Lublin.

Technologia

Od samego początku procesu odzyskiwania metali szlachetnych z katalizatorów zwracamy uwagę na dokładność i jakość przerobu. Dzięki odpowiedniej aparaturze jesteśmy w stanie przetwarzać katalizatory z wkładem ceramicznym, katalizatory z wkładem metalowym, a także monolit ceramiczny z samochodów każdej marki.

Dlaczego my?

Przede wszystkim stawiamy na doświadczenie. Szereg stały klientów, z którymi współpracujemy, to naszym zdaniem najlepszy dowód wiarygodności i niezawodności naszych usług. Przez lata naszym ekspertom udało się wypracować klarowne kryteria klasyfikacji. Uzyskane przez nas zezwolenia gwarantują, że nasz skup katalizatorów działa w zgodzie z polskim i unijnym prawem, z kolei zdobyte certyfikaty to gwarancja zarówno jakości, jak i bezpieczeństwa oraz należytego dbania o ochronę środowiska naturalnego. Wiemy, że klienci cenią sobie przejrzystość współpracy z nami, dlatego zarówno przerób, jak i analiza dostarczonego materiału może odbywać się w obecności klienta. Wysoki reżim technologiczny oraz dokładna aparatura pomiarowa służąca do kontroli jakości, to gwarancja sprawnego i dokładnego przeprowadzenia całego procesu.

Znajdziesz nas w Lublinie!

Unimetal Recycling sp. z o.o. z siedzibą w Trzebini to firma, która jest w posiadaniu przedsiębiorstwa DS Auto Sp. z o.o., którego przedmiotem działalności od 2000 roku jest skup katalizatorów. Wieloletni dynamiczny rozwój sprawił, że z małej lokalnej firmy staliśmy się spółką, która działa na terenie całego kraju, także w Lublinie.
Jeśli szukają Państwo rzetelnej, sprawdzonej i doświadczonej firmy, która odbierze od Państwa zużyte katalizatory, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych ekspertów w Lublinie, który na pewno pomoże znaleźć odpowiedzi na ewentualne pytania i przedstawi Państwu szczegółową ofertę.

Przedstawiciele

Imię Numer telefonu Miejscowość Punkt stacjonarny Wycena po numerach Godziny przyjęć
Bogdan 606987490 ul. 3-maja 101 ,05-800 Pruszków (Warszawa)
TAK TAK Pn-Pt: 24h/7
Sobota: 24h/7
Niedziela: 24h/7
Ireneusz 660926400 ul. Ogrodowa 76 ,22-100 Chełm
TAK TAK Pn-Pt: 8:00 - 18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Rafał 790655707 ul. Słoneczna 34, 24-100 Puławy
TAK TAK Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: Zamknięte
Marek 517308419 lubelskie, Polska
TAK TAK Pn-Pt: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte
Paweł 693726643 Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie
NIE TAK Pn-Pt: Zamknięte
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Formularz kontaktowy