Skup katalizatorów Rzeszów – Podkarpackie

Kim jesteśmy?

Unimetal Recycling sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które bazuje na doświadczeniu. Już w 2000 roku działaliśmy jako lokalny skup katalizatorów, a dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu i codziennemu dbaniu o szczegóły udało nam się uzyskać pozycję lidera w branży na terenie tej części Europy. Działamy na terenie całej Polski, a Rzeszów jest jednym z miast, na których skupiamy się najbardziej.

Technologia

Od początku do końca, proces przerobu katalizatorów w celu odzyskania metali szlachetnych do ponownego użycia jest przez nas dokładnie i szczegółowo nadzorowany. Stosowana przez nas niezawodna technologia umożliwia nam przetwarzanie nie tylko katalizatorów z wkładem ceramicznym i katalizatorów z wkładem metalowym, lecz także monolitu ceramicznego ze wszystkich samochodów.

Dlaczego my?

Zdobyte przez lata doświadczenie i profesjonalizm, który wyróżnia naszą kadrę, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Jasne i przejrzyste kryteria klasyfikacji, a także uzyskane przez nas certyfikaty i zezwolenia to nie tylko gwarancja rzetelności, lecz także skuteczności procesu technologicznego, nie wspominając o bezpieczeństwie i aspektach związanych z ekologią. W Unimetal Recycling sp. z o.o. jesteśmy świadomi, że jako partner biznesowy powinniśmy być jak najbardziej otwarci, dlatego nasi klienci mają możliwość osobistego nadzorowania przerobu i analizy dostarczonego materiału. Profesjonalna, dokładna aparatura pomiarowa służąca do kontroli jakości, zapewnia fachowe i precyzyjne przeprowadzenie całego procesu.

Znajdziesz nas w Rzeszowie!

Siedziba firmy mieści się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Trzebini. Spółka jest właścicielem grupy kapitałowej, której częścią jest DS Auto Sp. z o.o. – firma, która oferuje profesjonalny skup katalizatorów. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, szczególnie skupiając się na takich miastach, jak Rzeszów.

Jeśli szukają Państwo rzetelnego i wiarygodnego partnera, który nie będzie miał nic do ukrycia, Unimetal Recycling sp. z o.o. z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu – nasz przedstawiciel na terenie Rzeszowa chętnie odpowie na Państwa pytania i przedstawi Państwu szczegółową ofertę.

Przedstawiciele

Imię Numer telefonu Miejscowość Punkt stacjonarny Wycena po numerach Godziny przyjęć
Łukasz 889188462 ul. Ofiar katynia 16, 37-700 Przemyśl
TAK TAK Pn-Pt: 7:00 - 15:00
Sobota: 7:00 - 12:00
Niedziela: Zamknietę
Kamil 726776172 ul. Spichlerzowa ,35-001 Rzeszów
Giełda samochodowa
TAK TAK Pn-Pt: Zamknięte
Sobota: Zamknięte
Niedziela: 7:00 - 12:00
Aleksandra 785932249 ul. Cergowa 159 e, Dukla 38-450
TAK TAK Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 12:00
Niedziela: Zamknięte
Arand 175837431 ul. Narutowicza 43, 39-300 Mielec
TAK TAK Pn-Pt: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 16:00
Niedziela: Zamknięte

Formularz kontaktowy