Skup katalizatorów Szczecin – Zachodnio-pomorskie

Kim jesteśmy?

Rzetelna firma z bogatym doświadczeniem. Tak na ogół mówią o nas stali partnerzy, z którymi współpracujemy od wielu lat. Kiedy zaczynaliśmy działalność jako skup katalizatorów, skupiliśmy się przede wszystkim na technologii i kontakcie z klientami. Dzisiaj, na podstawie zdobytego doświadczenia, skupujemy katalizatory na terenie całego kraju, także w Szczecinie.

Technologia

W tej branży kluczem do sukcesu jest precyzja. Doskonale to rozumiemy, dlatego każdego dnia staramy się szukać coraz lepszych rozwiązań, dzięki którym będziemy w stanie dokładniej i skuteczniej odzyskiwać metale szlachetne z katalizatorów. Nasza linia technologiczna z sukcesem radzi sobie z katalizatorami z wkładem ceramicznym, katalizatorami z wkładem metalowym oraz monolitem ceramicznym ze wszystkich modeli samochodów.

Dlaczego my?

Zdobyte przez lata doświadczenie, profesjonalne podejście i znajomość branży to gwarancja korzystnych warunków współpracy oraz niezawodności świadczonych usług. Unimetal Recycling sp. z o.o. może pochwalić się całym szeregiem uzyskanych zezwoleń i zdobytych certyfikatów, które nie tylko gwarantują, że działamy zgodnie z polskimi i unijnymi przepisami, lecz także zapewniają precyzję procesu technologicznego oraz przestrzeganie norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Naszych klientów zachęcamy do osobistego nadzoru przerobu i analizy dostarczonego materiału. Dzięki ścisłym kryteriom kontroli jakości i precyzyjnej aparaturze możemy zagwarantować niezawodność i dokładność.

Znajdziesz nas w Szczecinie!

Główna siedziba firmy mieści się w nowo wybudowanym zakładzie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Trzebini. DS Auto Sp. z o.o., której nasza spółka jest właścicielem, od 2000 roku ma w swojej ofercie skup katalizatorów. Dynamiczny rozwój pozwolił, że dziś odbieramy od Państwa katalizatory na terenie całej Polski, także w Szczecinie.

Jeśli to właśnie Szczecin jest dla Państwa głównym miastem prowadzenia działalności, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w województwie zachodniopomorskim, który nie tylko przedstawi Państwu szczegóły oferty, lecz również odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Przedstawiciele

Imię Numer telefonu Miejscowość Punkt stacjonarny Wycena po numerach Godziny przyjęć
Daniel 576555145 Szczecin, Polska
Giełda samochodowa
NIE TAK Pn-Pt: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 12:00
Niedziela: Zamknięte

Formularz kontaktowy