Skup katalizatorów Wrocław – Dolnośląskie

Kim jesteśmy?

Jeśli szukają Państwo rzetelnej, doświadczonej i profesjonalnej firmy, która przyjmie od Państwa katalizatory do recyklingu, doskonale Państwo trafili. Unimetal Recycling sp. z o.o., dzięki zbieranemu przez lata doświadczeniu, jest liderem branży w tej części Europy, co sprawia, że możemy świadczyć dla Państwa usługi na terenie całego kraju, a w szczególności takich miast, jak Wrocław.

Technologia

Precyzja i kontrola jakości to kluczowe aspekty, na które trzeba zwrócić uwagę, by skutecznie i efektywnie prowadzić proces odzysku metali szlachetnych ze zużytych katalizatorów. W Unimetal Recycling sp. z o.o., dzięki wykorzystaniu precyzyjnej aparatury, jesteśmy w stanie uzyskać doskonałe wyniki w przerobie katalizatorów z wkładem metalowym, katalizatorów z wkładem ceramicznym oraz monolitu ceramicznego, pochodzącego ze wszystkich samochodów.

Dlaczego my?

Profesjonalne podejście, doświadczenie i ogromna wiedza naszej kadry sprawiła, że firma uzyskała cały szereg zezwoleń i certyfikatów, które nie tylko pozwalają na prowadzenie działalności w zgodzie z obowiązującymi przepisami, lecz także gwarantują precyzję całego procesu oraz zachowanie norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Pragniemy, by nasza współpraca z klientami przebiegała na jasnych i zrozumiałych warunkach, dlatego zachęcamy do obecności przy przerobie i analizie materiału z katalizatorów. Ścisła kontrola jakości oraz precyzyjne urządzenia to gwarancja efektywności procesu przerobu.

Znajdziesz nas we Wrocławiu!

Unimetal Recycling sp. z o.o. posiada nowocześnie zaprojektowany i wyposażony w precyzyjne maszyny zakład, który mieści się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Trzebini. Firma jest w posiadaniu grupy kapitałowej, której częścią jest DS Auto Sp. z o.o. – firma, która od roku 2000 oferuje skup katalizatorów.
Działamy na terenie całego kraju, skupiając się głównie na takich miastach, jak Wrocław. Jeśli szukają Państwo rzetelnego, doświadczonego partnera, który zapewni jasne i korzystne warunki współpracy, nasi przedstawiciele na terenie województwa dolnośląskiego chętnie przedstawią Państwu szczegóły oferty. Zachęcamy do kontaktu!

Przedstawiciele

Imię Numer telefonu Miejscowość Punkt stacjonarny Wycena po numerach Godziny przyjęć
Marek 669380097 ul. Rubinowa 4, 55-200 Oława
TAK TAK Pn-Pt: 6:00 - 20:00
Sobota: 6:00 - 20:00
Niedziela: 6:00 - 20:00
Norbert 509367948 ul. Leśna 6 , 55-220 Brzeźniki
TAK TAK Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 13:00
Niedziela: Zamknięte
Andrzej 785626873 59-225 Biała 127b
TAK TAK Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte

Formularz kontaktowy